Listwy raklowe HiQ AkeBoose do uchwytów raklowych

Szwecja jest wiodącym na świecie producentem wysokiej jakości stali. Listwy raklowe HiQ firmy AkeBoose zostały starannie wybrane z najwyższej jakości szwedzkiej stali w celu zapewnienia doskonałego zgarniania w druku fleksograficznym i rotograwiurowym.

Nasz asortyment obejmuje rakle ze stali węglowej, nierdzewnej i o długiej żywotności w wielu różnych wymiarach i o różnej jakości, zaprojektowane specjalnie z myślą o komorach i uchwytach AkeBoose.

 

Listwy raklowe AkeBoose do systemów zgarniających

Rodzaje listew raklowych

Listwy raklowe HiQ Red

Precyzyjne rakle ze stopu stali węglowej do stosowania z farbami na bazie rozpuszczalnika i UV, idealne do małych i średnich nakładów.

Listwy raklowe HiQ Blue

Listwy ze stali węglowej o podwyższonej jakości do stosowania z farbami rozpuszczalnikowymi i UV, idealne do średnio i długookresowych zadań druku.

Listwy raklowe HiQ Silver

Odporne na korozję listwy raklowe ze stali nierdzewnej do stosowania z farbami na bazie wody i wszystkimi długościami cyklu drukowania.

Listwy raklowe HiQ Gold

Listwy raklowe ze stali narzędziowej o dużej odporności na zużycie w przypadku wysoce ściernych rodzajów farb i powłok, takich jak białe lub metaliczne pigmenty farbowe.

Listwy raklowe HiQ Black

Obrabiane powierzchniowo listwy raklowe ze stali węglowej, nierdzewnej lub narzędziowej o wydłużonym okresie eksploatacji. Obróbka powierzchniowa utwardza rakiel i sprawia, że jest on wyjątkowo gładki w stosunku do cylindrów.

Listwy raklowe HiQ Platinum

Powlekane ceramicznie listwy raklowe o doskonałej żywotności, odpowiednie do wszystkich rodzajów farb.

Oszczędność kosztów rakli dzięki raklom HiQ w połączeniu z uchwytami raklowymi

System uchwytów raklowych AkeBoose pozwala używać rakli o szerokości 10 mm z ostrzem zaokrąglonym zamiast rakli o szerokości 40 to 60 mm z lamelą, która tradycyjnie używana jest w druku grawiurowym.

Koszt zakupu jednego metra rakli 10 mm jest naturalnie znacznie tańszy niż znacznie szerszy rakiel lamelowy z tego samego materiału.

Dzięki niskociśnieniowemu ustawieniu uchwytu raklowego można nie tylko wydłużyć okres eksploatacji rakli nawet o 50%, ale także wydłużyć okres eksploatacji cylindra drukującego.

To sprawia, że listwy raklowe HiQ wraz z uchwytami raklowymi AkeBoose Strip-Blade i NewEdge® stanowią bardzo ekonomiczne i wydajne rozwiązanie do rakli stosowanych w druku rotograwiurowym. Listwy raklowe są dostępne w różnych grubościach od 0,065 mm do 0,203 mm, aby spełnić różne wymagania w zakresie mikro zgarniania.

Listwy raklowe AkeBoose HiQ o szerokości 10 mm

POWIĄZANE TEMATY

POWIĄZANE TEMATY

POWIĄZANE TEMATY

Uchwyty raklowe do elastycznego i ekonomicznego druku rotograwiurowego

Precyzyjne zgarnianie przy obniżonych kosztach operacyjnych w druku rotograwiurowym. Czytaj więcej

Newsblog: uchwyty raklowe AkeBoose do rotograwiury

Podejście do zwiększenia elastyczności procesu i redukcji kosztów operacyjnych w druku wklęsłym. Czytaj więcej