Aby osiągnąć stałą jakość druku fleksograficznego, niezbędne jest systematyczne zarządzanie barwą. W tym celu bardzo ważne jest zapewnienie optymalnego przepływu farby w cyklu pomiędzy pojemnikami z farbą a zespołem drukującym, tak aby

 

  • zawsze krążyła świeża farba
  • nie tworzyły się osady
  • powietrze mogło się wydostawać z komory raklowej
  • komórki wałka rastrowego były równomiernie wypełniane farbą.

Systemy obsługi farby AkeBoose zostały opracowane w celu wspierania wydajnego podawania i odbierania farby, co jest korzystne dla płynności operacji drukowania.

Zalety systemów obsługi farby AkeBoose

Nasze pompy farbowe są wyposażone w regulatory stałego przepływu objętości, aby upewnić się, że zawsze pompujesz odpowiednią ilość farby. Nasze systemy zasilania w farbę budujemy z różnych typów pomp, w tym pomp odśrodkowych, pomp membranowych i pomp perystaltycznych, tak abyśmy mogli spełnić indywidualne wymagania Twojej aplikacji drukarskiej.

Przykład odśrodkowej pompy do farby AkeBoose

Nasze rozwiązania w zakresie dostarczania farby są intuicyjne w obsłudze dzięki solidnym przełącznikom i przyciskom do oznaczania trybów działania i funkcji.

Działanie systemów zasilania w farbę AkeBoose

Nasze systemy pomp obejmują wszystkie typy powszechnie stosowanych farb drukarskich i ich lepkości: rozpuszczalnikowe, wodorozcieńczalne lub farby UV.

Zwarta budowa umożliwiająca łatwą integrację z maszyną

Systemy pomp AkeBoose są zaprojektowane z myślą o prostej integracji z maszyną i codziennej eksploatacji. Wszystkie części pomp są łatwo dostępne, wykorzystują szybkozłącza węży i są łatwe w utrzymaniu.

Pompy do farb z serii EPQ mają zwartą obudowę, która pozwala utrzymać pompy w czystości i umożliwia elastyczne opcje instalacji.

Zwarte i przejrzyste ustawienie pomp w systemach podawania farby AkeBoose

NASZE SERIE SYSTEMÓW OBSŁUGI FARBY

System zasilania farbą EPQ 200

Zwarty, łatwy w obsłudze i przejrzysty system zarządzania farbą zapewniający niską pulsację i zrównoważony przepływ farby.

System zasilania farbą EPQ 300

Zwarty i prosty system zasilania w farbę umożliwiający szybką wymianę farby.

Jednostka pompowa EPZ

Zespół pompy odśrodkowej dla nieprzerwanego, wolnego od pulsacji zasilania w farbę.