drupa 2024 – podsumowanie

Za nami pierwsze targi drupa, w których AkeBoose uczestniczyło jako część Agergaard Group.

Za nami pierwsze targi drupa, w których AkeBoose uczestniczyło jako część Agergaard Group. W latach, które upłynęły od ostatnich targów drupa w 2016 r., nieustannie rozwijaliśmy i optymalizowaliśmy nasze produkty, dzięki czemu mogliśmy zaprezentować odwiedzającym targi komorowe systemy raklowe, systemy podawania farby i zespoły drukujące, które charakteryzują się łatwą obsługą, niezawodnym działaniem i niskimi kosztami eksploatacji.

 

Zespół AkeBoose na stoisku DRUPA 2024

Jak przeżyliśmy targi drupa?

Niech zdjęcia mówią same za siebie - oto nasze wrażenia z targów drupa 2024 w krótkim filmie:

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Świat jako nasz gość

Końcowy raport Messe Düsseldorf pokazuje, że tegoroczne 170 000 odwiedzających targi było bardzo międzynarodowych i zauważyliśmy to również na naszym stoisku: Rozmawiając z odwiedzającymi z nie mniej niż 100 krajów na całym świecie, nasz zespół zmobilizował wszystkie swoje umiejętności językowe (w sumie 12 różnych języków;-)). W razie potrzeby używaliśmy również naszych rąk i nóg oraz aplikacji do tłumaczenia na naszych telefonach komórkowych.

To była przyjemność rozmawiać osobiście na stoisku z ludźmi, których mogliśmy znać tylko przez e-mail lub komunikację wideo / audio. Wspaniałe było to, jak wiele dobrych kontaktów nawiązaliśmy lub pogłębiliśmy, co może prowadzić do przyszłej współpracy.

Odwiedzający stoisko Grupy Agergaard podczas DRUPA 2024

Praktyczne doświadczenia produktowe

Nasza praktyczna mentalność w projektowaniu wystawianych modeli dowiodła swojej wartości. W zależności od obszaru zastosowania lub zastosowania druku, takiego jak opakowania elastyczne, tektura falista lub powlekanie inline w druku offsetowym, stworzyliśmy różne konfiguracje, aby odwiedzający mogli zapoznać się z naszymi produktami w praktyczny sposób.

Niezliczoną ilość razy mogliśmy zademonstrować zalety beznarzędziowej wymiany rakli i uszczelek w systemach komór raklowych AkeBoose, która w wielu zastosowaniach może być nawet przeprowadzana bezpośrednio na maszynie drukarskiej dzięki zintegrowanej pozycji serwisowej komory. Ostateczna zaleta: oszczędność czasu podczas ustawiania maszyny drukarskiej.

Systemy komór raklowych do druku opakowań elastycznych:

 

Systemy komór raklowych do druku opakowań elastycznych:

NOVA TK z beznarzędziową wymianą rakla i uszczelnienia przy minimalnym wysiłku związanym z czyszczeniem i konserwacją, umożliwiająca łatwy dostęp do zespołu drukującego.

Odporny na korozję system NOVA XLS, który w połączeniu z naszym systemem spryskiwania ESS zapewnia czyste drukowanie na folii farbami na bazie wody.

Systemy komór raklowych do druku na tekturze falistej:

Zarówno seria NOVA TK, jak i NOVA XLS zostały zaprezentowane przy standardowej szerokości druku wynoszącej 2,5 metra, w wersji z belką nośną, która zapewnia równomierne ustawienie komory na wałku rastrowym i zapobiega mechanicznym wibracjom dzięki zawieszeniu z blokadą mechaniczną.

Systemy pomp do druku fleksograficznego

Z jednej strony zaprezentowana była nasza seria pomp membranowych EPQ, która charakteryzuje się intuicyjną obsługą i kompaktową konstrukcją, a dzięki tłumikowi impulsów zapewnia równomierny przepływ farby na bazie wody i rozpuszczalników.

W czasach wysokich kosztów energii, nasza nowa gama produktów EPP, elektrycznie sterowanych pomp perystaltycznych do dostarczania farb i lakierów, spotkała się z dużym zainteresowaniem jako alternatywa dla powszechnie stosowanych pneumatycznie sterowanych pomp membranowych w celu optymalizacji kosztów operacyjnych. Możliwe jest osiągnięcie różnych poziomów automatyzacji, tak aby można je było jak najłatwiej zintegrować z maszyną drukarską i jej systemem sterowania.

Zdjęcie zespołu Grupy Agergaard na DRUPA 2024

Wszystko w pozytywnym duchu

Nasz zespół był pełen entuzjazmu i dał z siebie wszystko w ciągu 11 dni, aby omówić z odwiedzającymi możliwe ulepszenia i rozwiązania oraz pokazać, w jaki sposób nasze produkty i usługi mogą pomóc w uczynieniu procesu druku fleksograficznego wydajnym i odpornym na awarie. To po prostu świetna zabawa, gdy widzimy, jak oczy zapalają się w rozmowie, gdy możemy pomóc rozwiązać problem, ułatwiając codzienną pracę. Na przykład, byliśmy w stanie dać drukarni fleksograficznej, która miała poważne problemy ze smużeniem, mały "hack" do modyfikacji komory raklowej, która była w stanie natychmiast go wdrożyć w swojej firmie, znacznie poprawiając wyniki drukowania, o czym poinformowała nas dzisiaj e-mailem.

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym tegoroczne targi drupa okazały się sukcesem!

Posted in Uncategorized.